Forum Wisła Rząska Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 86

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 13:06, 09 Paź 2006    Temat postu: Skandal w Jeziorzanach :-)

Derbowy mecz pomiędzy Wisłą Jeziorzany a Kaszowianką Kaszów został przerwany w 60 minucie, gdy po otrzymaniu czerwonej kartki bramkarz gości Tadeusz Płatek uderzył sędziego. Do 60 minuty utrzymywał się wynik 0:1. Sędzia opuszczał stadion w Jeziorzanach w eskorcie policji, gdyż kibice i zawodnicy Kaszowianki odgrażali się, że sędzia "nie wyjedzie z Jeziorzan żywy". O wyniku meczu zadecyduje Wydział Gier MZPN po zapoznaniu się ze sprawozdaniem sędziego. Jak można się spodziewać wynik zostanie zweryfikowany na korzyść Wisły 3:0.

hmm z tego co pisza to do tej 60 minuty kaszów prowadził, więc było nieźle ...

mac
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob 19:15, 14 Paź 2006    Temat postu: Co do meczu

Mecz ogólnie był bardzo ciekawy, dużo sytuacji. Gdy dwóch gosci z kaszowa dostało czerowone do sedziego podbiegł płatek i uderzył go z "baśki". Sedzia przerwał odrazu mecz. Szkoda ze te wiesniaki nie umią się zachować, mecz zapowiadał sie ciekawie. Pozdro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wisła Rząska Strona Główna -> Piłka Nożna Seniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)